Gmina Ładzice inauguruje „Wesołe Smyki” – nowy klub dla maluchów!
Gmina Ładzice wprowadza nową inicjatywę skierowaną do najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. W wyniku decyzji Rady Gminy Ładzice, podjętej w formie Uchwały Nr XXIX/133/26, postanowiono o utworzeniu „Klubu Dziecięcego Wesołe Smyki”. Placówka ta ma rozpocząć działalność we wrześniu 2026 roku, oferując profesjonalną opiekę dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat.
Profesjonalna opieka i szeroki dostęp
„Klub Dziecięcy Wesołe Smyki” otwiera swoje drzwi nie tylko dla najmłodszych mieszkańców Gminy Ładzice, ale także dla dzieci z okolicznych gmin. Celem placówki jest zapewnienie najwyższych standardów opieki, co stanowi odpowiedź na potrzeby rodziców poszukujących bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla swoich pociech.
Informacje o rekrutacji
Szczegółowe zasady oraz terminy rekrutacji do nowo powstałego klubu będą ogłoszone w nadchodzących miesiącach. Dzięki temu rodzice będą mogli odpowiednio wcześnie zaplanować zapisanie swoich dzieci do placówki.
Kontakt dla zainteresowanych rodziców
Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji mogą skontaktować się z administracją gminy pod numerem telefonu: 44 683 09 25. Zachęcamy do zadawania pytań i śledzenia kolejnych komunikatów dotyczących tej ważnej inicjatywy.
Źródło: facebook.com/GminaLadzice

Radomska młodzież triumfuje w konkursie „Najaktywniejszy Czytelnik”
Remont wodnego placu zabaw w Radomsku opóźnia otwarcie, ale zyskujecie nową kurtynę wodną!
Radni potwierdzili sukces finansowy szpitali w Radomsku
Uczniowie PSP w Dziepółci triumfują w konkursie „AleMózgi!” 2025/2026
Wakacyjne bezpieczeństwo i tydzień bez przemocy – ważny apel w szkole
Nie – Zwyczajne Opowiastki” zmienia godzinę na 18:00!