Tenisiści z Radomska zdobywają drugie miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach
Antoni Koziński i Valentyn Aleksieiev, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku oraz jednocześnie reprezentujący UMLKS Radomsko, wykazali się niezwykłym talentem tenisowym zdobywając tytuł wicemistrzów województwa łódzkiego. Ten prestiżowy tytuł został im przyznany podczas Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Rawie Mazowieckiej. Ich zawodowa pasja i ciężka praca zostały nagrodzone możliwością udziału w Mistrzostwach Polski.
Dodatkowo, 25 listopada, w Jastrzębiu Zdroju odbyło się II Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym. Wśród startujących zawodników znalazł się Valentyn Aleksieiev, który jako jedyny reprezentował łódzkie barwy na tych zawodach.
Aleksieiev zmagania na turnieju zakończył zdobyciem miejsca między 53 a 56 pozycją. Mimo że młody tenisista musiał uznać wyższość dwóch przeciwników, udało mu się także odnieść jedno zwycięstwo. Jak podkreśla trener Aleksieiev’a – Jacek Kawka, jest zadowolony z wyniku swojego podopiecznego. Chociaż Valentyn był bliski drugiego zwycięstwa, które umożliwiłoby mu awans do 32 najlepszych tenisistów turnieju, ostatecznie przegrał 2-3. Mimo to, zdobyte doświadczenie na pewno pomoże mu w przyszłych rozgrywkach.

Radomska młodzież triumfuje w konkursie „Najaktywniejszy Czytelnik”
Remont wodnego placu zabaw w Radomsku opóźnia otwarcie, ale zyskujecie nową kurtynę wodną!
Radni potwierdzili sukces finansowy szpitali w Radomsku
Wakacyjne bezpieczeństwo i tydzień bez przemocy – ważny apel w szkole
Nie – Zwyczajne Opowiastki” zmienia godzinę na 18:00!
Nowy sprzęt przeciwpożarowy dla strażaków!
Uczniowie PSP w Dziepółci triumfują w konkursie „AleMózgi!” 2025/2026